יוגה, עוד יוגה ושוב פעם יוגה!

יוגה

עד לפני כמה שנים, יוגה הייתה נחשבת לפעילות די קיצונית ומיוחדת, אותה עושים רק אנשים רוחניים. עם זאת, בשנים האחרונות היוגה נכנסה לחיים של המון אנשים, ואף שידרגה אותם מאוד. יוגה היא למעשה פעילות שבבסיסה מבצעים המשתתפים מספר רב של תנוחות המאתגרות את הגוף, ומנסים לחבר את הגוף עצמו עם הנפש. הפעילות נעשית לרוב עם מוזיקה מתאימה, ובאווירה מאוד רגועה ושקטה. בניגוד לאווירה השקטה, יוגה היא פעילות די קשה, והגוף עובד בצורה די אינטנסיבית, כך שהאתגר הוא באמת גדול. כדי לשדרג את הפעילות, צריך לקנות ציוד יוגה מתאים, אשר יאפשר למקסם את הערך של היוגה עצמה.

הציוד המתאים ביותר

פעילות של יוגה מתחילה עם ביגוד מתאים. ביוגה, הגוף מאתגר את עצמו בתנוחות שונות ומשונות ולכן, גם הגוף וגם הביגוד צריך להיות גמיש מאוד. הביגוד הוא בדרך כלל צמוד, כולל טייטס, ומאפשר חופש תנועה באזור המפרקים. מדובר גם על חולצה (גופיה) וגם על מכנסיים שחייבים לאפשר לנו להזיז את האיברים שלו בצורה אופטימלית. יוגה בדרך כלל עושים כאשר יחפים, אך אם רוצים לבצע את הפעילות עם נעליים, צריכים נעליים גמישות בסגנון ריקוד, אשר יאפשרו חיכוך טוב עם הרצפה, וכן גמישות גדולה. הדבר השני הכי חשוב ביוגה זה מזרון טוב. יש כיום המון סוגים של מזרני יוגה, וכך אחד צריך לבחור את המזרון המתאים לו מבחינת הגודל, הרכות והצורה, על מנת שיוכל לבצע את כל התרגילים בצורה טובה.

מגמישות ועד מתנה לנפש

לאורך זמן, יוגה מעניקה לגוף שלנו הרבה מתנות כמו גמישות וסיבולת לב ריאה, לצד הארכת השרירים ויכולת להעמיס על הגוף מבלי להיפצע. עם זאת, יוגה מעניקה לנו בעיקר גם את הבריאות הנפשית שלנו, מפני שלהיכנס לסביבה של שלווה ורוגע, ולסדר את הגוף בהתאם, זה משהו שיכול לתרום לכל אחד מאיתנו. יש אנשים שנכנסים עמוק אל תוך היוגה והולכים לעשות אותה 4 או 5 פעמים בשבוע. לכן, צריך לקנות ציוד איכותי, להשקיע בו, לשמור עליו ובעיקר לדעת ליהנות ממנו בצורה הטובה ביותר.

אצלנו בלה פלוטה תוכלו למצוא את הציוד והביגוד המקצועי והמתאים ביותר בשביל היוגה שלכם. התייעצו איתנו לעזרה נוספת – 0506595665

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Wishlist 0
Continue Shopping
לפתוח צ'אט
1
שלום!
הגעתם לLa pelota :)
איך אפשר לעזור?