פריטים ליוגה ופילאטיס

אתם ממש יכולים להרוס אימון פילאטיס או יוגה מצוין עם מעט או כלל בלי פריטים ליוגה ופילאטיס, אך אם אתם רוצים לשמור על שגרת האימונים שלכם, שתהיה דינמית ואף מאתגרת, ציוד מתאים יכול לעזור לכם להגיע לשלב הבא. ציוד הפילאטיס והיוגה הטוב ביותר יתאים לרמת המיומנות שלכם, יתאים לגודל חלל האימון שלכם ויהיה כמובן עמיד. תעקבו אחרינו, ותגלו ניסים ונפלאות על פריטים ליוגה ופילאטיס.

מה בדבר פריטים ליוגה ופילאטיס בדמות של רפורמר?

אם אתה אוהבים יוגה ופילאטיס ואתם מרגישים מוכנים להשקיע במערך הביתי שלכם, משמע – לרכוש פריטים ליוגה ופילאטיס, רפורמר עשוי להיות רכישה נהדרת בשבילכם. רפורמר הוא למעשה ציוד גדול שאתם יכולים לעשות בו שימוש על מנת להתמודד עם כל מיני תרגילי כוח. הרפורמר מגיע מצויד בכרכרה הזזה, שיכולה לשמש כבסיס לכל תרגילי הרפורמר. ומשום שהבסיס הזה מצויד ברפידות כתפיים מתכווננות ומשענת ראש שיש בה שלושה מצבים, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים בידיעה שתישארו מרופדים ושיהיה לכם לחלוטין נוח במהלך האימונים שלכם. הרפורמר מתהדר גם במוט רגל רחב במיוחד, אותו אפשרי לכוונן גם אופקית וגם אנכית, כדי להבטיח שהרפורמר מתאים בדיוק – לא משנה מה באמת הגובה שלכם.

האם פריטים ליוגה ופילאטיס בהיבט של מזרן מתאימים לכם?

לכל מי שבוחר באפשרות של יוגה ושל פילאטיס, נראה כי פריטים ליוגה ופילאטיס בהיבט של מזרן יתאימו לכם – חרף העובדה שבדרך כלל מזרן האימון הינו מבחינה טכנית מזרן יוגה, יש לו הרבה מהתכונות שהייתם מצפים למצוא במזרן פילאטיס. עובי מחצלת הקצף בצפיפות גבוהה הוא 0.5 אינץ'. זה הופך אותו לעבה יותר ממרבית מזרני היוגה המסורתיים, שהעובי שלהם על פי רוב הוא 0.125 אינץ', וקרוב הרבה יותר בעובי למזרן פילאטיס, שהעובי שלו בדרך כלל 0.375 עד 0.5 אינץ'. העובי הנוסף הזה אמור לעזור לכם להתמודד בשיא הנוחות עם תרגילי פילאטיס מזרן, תוך כדי שהוא נותן לכם את הרבגוניות הדרושה לכם להתמודדות עם תרגילי יוגה. באורך שבעים ואחד אינץ' ורוחב של עשרים וארבעה אינץ', המזרן הוא גם קצת יותר גדול ממזרן היוגה הממוצע שלכם. והוא צריך להיות גדול מספיק כדי להכיל בנוחות אנשים בגבהים רבים ושונים. כל זה אומר, שהמזרן עמיד להחלקה, בדיוק כמו מזרן היוגה, ולא חלקלק, כמו מזרן הפילאטיס. תכונה שכזאת עשויה לדחות את חובבי הפילאטיס המזרן הנלהבים. אך במידה ואתם מעדיפים שלא להחזיק שני מזרנים נפרדים ליוגה ולפילאטיס, זה צריך להיות מספיק צדדי כדי לבצע את העבודה.

מה דעתכם על פריטים ליוגה ופילאטיס של כדורים?

ומה תהיה דעתכם על פריטים ליוגה ופילאטיס בדמות של כדורים? כדורים אלו הם מגוונים, ידידותיים למסגרת התקציב וחסכוניים במקום. אז הם יכולים להיות דרך נפלאה לעלות רמה של אימוני הפילאטיס והיוגה בבית שלכם. ואם אתם מחפשים כדורים קלאסיים, די קשה לטעות עם כדורי המיני. הכדורים הללו עשויים מ- PVC עמיד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Wishlist 0
Continue Shopping
לפתוח צ'אט
1
שלום!
הגעתם לLa pelota :)
איך אפשר לעזור?