הכירו את מוצרי הכושר שלנו

משקולת דאמבל

רוצים להיכנס לשגרת כושר למען הבריאות שלכם? עם מוצרי הכושר של לה פלוטה זה יהיה קל יותר. 

מה מונע מאיתנו לשמור על שגרת כושר קבועה?

כל אחד מאלה שרוצים להתחיל להיכנס לשיגרת כושר יודה בכך שמה שמונע ממנו זאת ממנו, זה הקושי ביציאה מהבית ובשעות הקבועות. החיים הם דינמיים וקשה לאנשים לצאת מהבית לשעה וחצי בשביל אימון של 45 דקות בשעות ובימים מסוימים. יש גם הרבה כאלו ששעות העבודה שלהם לא תואמות את השעות של אימון הכושר הקבוצתי. בקיצור, יש אנשים שצריכים שהכושר יהיה גמיש אליהם ולא הם אליו.

עם מוצרי הכושר של לה פלוטה זה אפשרי!

לחברת לה פלוטה יש מוצרים מיוחדים שעשויים להפוך את הבית שלכם לסטודיו כושר מקצועי. במקום שתצטרכו להתגמש ולהתאמץ בשביל האימון, מה שגורם לדחייה שלו. תוכלו להתאים את האימון לסדר היום שלכם. גם מבחינה כלכלית מדובר בהוצאה חד פעמית למהלך עשרות השנים הבאות, ולא בהוצאה חודשית קבועה שנוגסת בתקציב מידי חודש.

עם אילו מוצרי כושר תהפכו את הבית למיני חדר כושר?

לחברת לה פלוטה יש מכשירים שונים מומלצים לשגרה מבורכת של אימון ביתי. יש מוצרים כבדים יותר ויש מוצרים משלימים.

אופני כושר – מוצר הדגל שלנו הוא אופני כושר. מדובר במוצר בסיסי באימון כושר שבוודאי כולכם מכירים. הרכיבה על האופניים היא בריאה מאוד אבל לא לכל אחד מתאים לצאת לרחוב ולרכוב. לכן קיימים אופני כושר אופניים נייחות המתאימות לאימון ביתי. יש לנו אופני כושר שונים חלקם מקצועיים יותר ופחות משוכללים, דיגיטליים ומכניים. וכמובן שיש גם פער במחירים. אתם צריכים רק להחליט כמה אתם רוצים להשקיע.

מכשיר הליכה – גם הליכה כמו שאתם יודעים זה דבר בריא מאוד. אם אתם אוהבים את הבית ורוצים ללכת במזגן עם מכשיר הליכה יש לכם אפשרות. מדובר בסרט נע שמחזיר אתכם כל הזמן אחורה כך שאתם יכולים ללכת וללכת ולרוץ אבל להישאר באותה נקודה. גם במכשירי ההליכה שלנו תמצאו סוגים שונים ומחירים שונים. 

אוליפטיקל- האוליפטיקל הוא מכשיר כושר עוצמתי מאוד שמשלב את מכשיר ההליכה ואופני הכושר יחד והמעלה שלו היא שהוא מחטב מאוד, הוא עובד על שרירי הבטן האלכסוניים וגם על הרגליים, שרירי ליבה, גב וידיים. 

מוט מתח- מדובר במוט שתולים על הקיר. המוט מיועד לביצוע עליות מתח בטיחותיות, בסביבה הביתית. אם אתם מעוניינים לחזק את חגורת הכתפיים, שרירי הליבה ולתת לגבכם מענה, מוט המתח יהיה לכם מעולה.

וכעת נעבור למוצרי הכושר המשלימים. אם אתם רוצים אימון איכותי כדאי שתרכשו גם אותם. 

משקולות בגדלים שונים, רצועות גומי ברמות התנגדות שונות ומגוונות, כדורים מכל הסוגים ובגדי כושר נוחים שישלימו את האימון לרמה מקצועית. 

מוזמנים כבר עכשיו ליצור קשר עם הצוות של לה פלוטה שיבנו עבורכם חבילת מוצרי כושר איכותיים במחיר שווה לכל נפש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Wishlist 0
Continue Shopping
לפתוח צ'אט
1
שלום!
הגעתם לLa pelota :)
איך אפשר לעזור?