כדורעף חופים – האח הגדול של הפוצ'יוולי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

כדורעף חופים בישראל

כאשר הישראלים מריחים את הקיץ, חופי ישראל מתחילים להתמלא. אם בעבר, החופים היו כוללים רק רצועת חוף וכמה כיסאות, לצד קולות של מטקות, היום הם מלאים באלמנטים ספורטיביים לרווחת הרוחצים. הספורט בחופי ישראל התפתח בצורה נפלאה בשנים האחרונות, עקב הרצון של הישראלים רבים לחבר בין שתי האהבות הכי גדולות שלהם – ספורט וים. זה הוליד הרבה מאוד תתי ענפים מעניינים, כמו כדורגל חופים, כדורעף חופים ופוצ'יוולי. המוני ישראלים מגיעים במשך כל יום בקיץ כדי לשחק בענפים הללו, אך אין ספק שבתוך כך, כל מה שקשור לכדורעף חופים הוא המפותח ביותר.

ענף אולימפי

כדורעף חופים הפך לענף אולימפי, בו מתחרים באולימפיאדה. הוא ענף עם ביקוש ועניין, והוא המוסדר ביותר מבין כל ענפי החוף, בכל הנוגע לליגות ומסגרות. בניגוד לכדורעף רגיל, כדורעף חופים משוחק עם שני שחקנים בלבד בכל קבוצה. מעבר לכך, החוקים הם די זהים. קבוצה אחת מעבירה את הכדור לקבוצה השנייה, לה יש שלוש נגיעות (אחת בכל פעם לכל שחקן) כדי להחזיר את הכדור לצד השני, בתקווה, לסיטואציה בעייתית יותר עבור היריבים (הנחתה). המשחק הוא מאוד דינמי, כיף לצפייה, וכיום, יש הרבה מאוד מגרשים של כדורעף חופים אשר פזורים ברחבי הארץ. אנשים פשוט יכולים להגיע, להצטרף ולשחק עם אנשים אחרים. אגב, מכדורעף החופים, נולד ענף הפוצ'יוולי, שהוא מאוד פופולארי היום בישראל.

ערכה מושלמת

פוצ'יוולי הוא למעשה כדורעף חופים, אשר משוחק עם הרגל והראש, ובכך הוא מחבר בין כדורגל לכדורעף על החוף. כל מי שרוצה לשחק כדורעף חופים או פוצ'יוולי מבלי להיות תלוי בעומס על החוף, יכול לקנות ערכה משלו. הערכה כוללת כדור מיקאסה שהוא הכדור הטוב והמתאים ביותר למשחקי חוף, וכן ערכת סימון מגרש פוצ'יוולי שהוא מתאים גם לכדורעף חופים כמובן. רשת פוצ'יוולי היא כמובן מתבקשת והיא מתאימה מבחינת גובה ורוחב גם לכדורעף חופים. ההגעה אל חוף הים המוסדר היא לפעמים מורכבת וקשה. כאשר יש לכם ערכת פוצ'יוולי, אתם יכולים להגיע לכל מקום שיש בו חול, להקים את הערכה בקלות ולשחק עם חברים.

מהו כדורעף?

כדורעף הוא משחק בין שתי קבוצות אשר המטרה היא להפיל את הכדור במגרש היריב. הקושי הוא שאסור לתפוס את הכדור בשתי ידיים, אלא להכות אותו

קרא עוד »
Wishlist 0
Continue Shopping
1
 • Item added to cart
1
העגלה שלך
חסרים לך 150.00 למשלוח חינם
  לפתוח צ'אט
  1
  שלום!
  הגעתם לLa pelota :)
  איך אפשר לעזור?