ספורט החופים של ישראל

ספורט החופים של ישראל הישר מחופי ברזיל

ברזיל נחשבת בעיני רבים לבירת הכדורגל של העולם. למרות שהכדורגל הומצא באנגליה, הברזילאים לקחו אותו לרמה של כת, ויש מעט מאוד ברזילאים שלא יודעים לטפל בכדור בצורה מרשימה ויפה לעין. בגלל החופים הרבים בברזיל, זה רק טבעי שכדורגל החופים התפתח כמו שהוא התפתח במולדת הסמבה. הברזילאים עשו את החיבור הטבעי בין חוף הים לבין כדורגל ולאחר מכן, כתוצאה של אבולוציה נוספת, נולד לו הפוצ'יוולי. פוצ'יוולי הוא למעשה שילוב בין כדורגל חופים לבין כדורעף חופים, כאשר החוקים הם פשוטים. בכל קבוצה יש שני שחקנים, אשר למעשה משחקים כדורעף חופים, אבל עם הרגל והראש. יש לכל קבוצה 3 נגיעות להעביר את הכדור לצד השני, ולהכשיל את הקבוצה היריבה.

נעים לעין ומרשים

הפוצ'יוולי הוא משחק מאוד נעים לעין. יש הרבה מקצוענים כיום אשר עושים תרגילים מרשימים ומצליחים לייצר רגעים בלתי נשכחים. המשחק התפתח מאוד גם בישראל, כאשר יש הרבה ספורטאים שהפכו אותו לספורט המועדף עליהם. החיבור העמוק בין חוף הים לכדורגל קיים גם בישראל וזה רק טבעי שיש כיום בישראל הרבה מאוד מגרשים בחופים. עם זאת, יש הרבה אנשים שרוצים לקחת את הנושא צעד אחד קדימה וגם לא להיות מוגבלים למגרשים בחופים המוכרים. כיום, אפשר לקנות ערכת פוצ'יוולי מלאה בחנויות ספורט ייעודיות ולהצליח לשחק איפה שבא לכם ומתי שבא לכם.

הערכה המושלמת

ערכת פוצי'וולי מלאה מתחילה עם כדור מתאים. מבין כל הכדורים שיש, כדור מיקאסה הוא המתאים והטוב ביותר לחוף. כולנו מכירים את כדורי המיקאסה מימי המשחקים על האספלט בשכונה, והם ידועים ככדורים קשיחים. עם זאת, כיום הם מותאמים לחוף ומצליחים לייצר חווית משחק מושלמת. מעבר לכדור, רשת פוצ'יוולי תקנית היא כמובן מתבקשת, והיא צריכה להיות בגובה הנכון, וברוחב הנכון. בנוסף, גם ציוד סימון מגרש פוצ'יוולי הוא חשוב, והוא חלק מרכזי מהמשחק. אל כל זה, אפשר ורצוי להוסיף גם בגד ים מחמיא, ואפשר כבר לצאת אל הים. עם הערכה הנכונה, אפשר לשחק בכל חוף, בכל זמן, ומבלי לחכות לתורכם. רק שימו לב לבעוט את הכדור למקום הנכון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Wishlist 0
Continue Shopping
לפתוח צ'אט
1
שלום!
הגעתם לLa pelota :)
איך אפשר לעזור?