גרבי חוף – Sand Socks

בחורף 2022 הבאנו לישראל מוצר חדש – Sand Socks – גרביים לחוף הים, לפוצ'יוולי או כדורעף חופים המונעות כניסת חול ומשאירים את הרגל חמה ויבשה. הגרב עשוייה מלייקרה איכותית שמונעת את כניסת החול דרך הגרב ובכך היא שונה מגרב רגילה (בגרב רגילה החול לאט לאט חודר ואז כבר בלתי אפשרי להמשיך לשחק איתה). בנוסף, החומר ממנו עשויה הגרב יושב צמוד לרגל ומשאיר אותה חמה ונעימה גם בימי החורף הקפואים!

חורף על החול הוא לא פשוט, כולנו מכירים את זה – בשניה הראשונה שהרגל החשופה נוגעת בחול הקר אנחנו מבינים שהולך להיות "קאדר" קשה. החול בחורף מקפיא את הרגליים גם לשחקני כדורעף חופים וגם לשחקני פוצ'יוולי. לשחקני כדורעף החופים החוויה הלא נעימה נגמרת בסוף המשחק אך אצל שחקני הפוצ'יוולי הכדור כל רגע מכה ברגל הקפואה בשיא המהירות והכאב נשאר גם אחרי המשחק והופך את החוויה ללא משתלמת.

גרביי החוף שלנו פותרים את הבעיה, הקור לא חודר לרגל וכך גם החול. הטאץ' במכה נשמר (יש שיגידו שהוא אפילו משתפר) ואפשר לשחק גם בימים קפואים מאוד בלי לסבול מקור ברגליים. בנוסף, הגרביים גם יכולות לשמש נגד החול החם בימי הקיץ!

כל התענוג הזה עולה 49₪ בלבד ומגיע ב3 צבעים ובכל המידות האפשריות. ניתן לרכוש מהחנות בפרישמן 15, תל אביב או דרך האתר במשלוחים בפריסה ארצית.
אז למה אתם מחכים? קליק פה ואתם עושים סוף לאצבעות הקרח!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Wishlist 0
Continue Shopping
לפתוח צ'אט
1
שלום!
הגעתם לLa pelota :)
איך אפשר לעזור?