ספורט זה החיים!

המושג ספורט מתקשר במקרים רבים לתחרותיות. זה נכון שענפי ספורט רבים כמו כדורגל, כדורסל, כדורעף ואחרים מתקיימים בצורה תחרותית. אך עבור מי שחי ונושם ספורט מדובר בהרבה יותר מזה. בספורט ובפעילות גופנית אנו מוצאים דרך חיים, אושר ושחרור. כל מי שעוסק בספורט מכיר את הריגוש, הסיפוק ואת התחושה של איכות חיים וגוף בריא. התחרות היא רק חלק קטן מזה.

אם אנו משתתפים באיזו קבוצת פוצ‘יוולי על חוף הים או כדורסל במגרש השכונתי, לא ממש חשוב מי מנצח – העיקר שאנו מבלים ונהנים, מפעלים את הגוף ושומרים על הכושר. זוהי התשוקה שלנו.

ספורט חשוב מאוד לבריאות, בין אם זה כדורעף, כדורגל או כל ספורט אחר. הוא משחרר מאיתנו לחצים, מפתח את השרירים, הגמישות ושומר עלינו צעירים. מחזק את המערכת החיסונית, מלמד אותנו להתרכז ומעניק טעם לחיים.

ספורט זה דרך חיים וכל אחד יכול למצוא את ענף הספורט והפעילות הגופנית התואמת עבורו. יש את אלו הנהנים לפתח שרירים עם ציוד כושר ביתי. יש את אלו שאוהבים למצוא את האיזון בין גוף ונפש עם יוגה. ויש גם את אלו שמשחקים פוצ‘יוולי על החופים ומרגישים את החיבור עם הים והמגע הנעים עם החול הרך. אנו מקווים שגם אתכם הדברים הללו מלהיבים, כי אותנו זה ממלא בהתרגשות כל פעם מחדש.

ספורט זה סגנון חיים

האהבה לספורט אינה באה לידי ביטוי רק ברגעים שבהם אנו על מגרש הכדורגל, משחקים כדורעף חופים או עושים תרגילים על מזרן היוגה. זה משהו שחי איתנו וממלא אותנו במשמעות בכל רגע משעות היום. גם כאשר אנו במנוחה אנו רוצים לחוות את החיבור אל האדרנלין, אל הגוף ואל החופש.

מסיבה זו אנו אוהבים גם את אופנת הספורט אשר מלווה אותו לא רק באימונים ובמשחקים, אלא בכל רגע בחיים. מותגי הספורט הם האביזרים שמבטאים את מי שאנו באמת, את האהבה שלנו לספורט והחופש שגלום בתוכו.

בכל העולם ישנם אנשים שכמותנו, אנשים אשר חיים ונושמים ספורט. משחקני הפוצ‘יוולי בחופים של ריו דה ז‘נירו, דרך שחקני הכדורסל בקולג‘ ועד אלו שמשחקים כדורגל במגרש העירוני. בכל מקום בעולם ישנם אנשים אשר ברגע זה חווים את תחושת הסיפוק של הספורט. ספורט המחבר בין אנשים, בונה גשרים ומאחד את כולם. לא במקרה לעולם ישנה צורה של כדור.

האהבה לספורט, תחושת החופש המתלווה אליו וסגנון החיים הבריא היא החזון שלנו. אתר La Pelota, אשר פירושו ”הכדור“ בספרדית, שואף להיות בית לכל האנשים אשר חווים את הריגוש על המגרש או את הסיפוק שבתרגילי יוגה. מקום שבו כל אוהבי הספורט והפעילות הגופנית יוכלו למצוא ציוד כושר, ציוד ספורט ואביזרי אופנה תואמים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Wishlist 0
Continue Shopping
לפתוח צ'אט
1
שלום!
הגעתם לLa pelota :)
איך אפשר לעזור?