על הקשר בין פוצ'יוולי ליוגה

יוגה היא בסיס פיזי חשוב מאוד לשחקני פוצ'יוולי / כדורעף חופים בפרט ובסיס נפשי חשוב לכל אדם! יוגה הוא שם כללי למספר תורות חכמה מיסטיות או רוחניות, שמקורן בהודו. כיום במערב השם מתייחס לשיטת אימון גופני עם אלמנטים מעטים ושוליים של רוחניות.

כחלק משיפור היכולות הפיזיות והמנטליות של האדם והספורטאי בפרט אנחנו מציעים מגוון רחב של מוצרי פילאטיס ויוגה איכותיים ביותר מהיבואן לצרכן, במחיר הטוב ביותר ועם אחריות על כל מוצר!

היוגה תורמת לשחקן הפוצ'יוולי את הגמישות שהיא קריטית ומכריעה במשחק, שקט נפשי שעליו קמים ונופלים השחקנים הגדולים וכמובן עוד מגוון רחב של יכולות פיזיות: סיבולת לב ריאה, יציבה ועוד…

אנחנו מאמינים שכדי לחיות חיים בריאים יותר ובראש טוב יותר אנחנו צריכים לטפל בגוף ובנפש שלנו, אימוני יוגה ומדיטציה הם חלק מהמעטפת שלוקחת אותנו לרמה גבוהה יותר, תוך חיזוק שרירי ליבה, שיפור יציבה, הגדלת טווחי תנועה, שיפור מוביליות ותנועתיות המפרקים. תחברו את כל אלו ביחד עם הציוד הטוב ביותר שיש, ותקבלו את האימון המושלם בשבילכם.

היוגה שאנו מכירים כיום שונה מזו שהייתה נהוגה לפני כ-5,000 שנים והיא עברה שלבי התפתחות שונים. סגנון היוגה הפופולארי ביותר כיום הינו התרגול הפיזי, כשהסיבה לכך היא הדגש על כושר גופני ומראה חיצוני. עם זאת, גם בתרגול הפיזי המסונכרן עם הנשימה, ככל שהמתרגלים מיומנים יותר, היציבות הפיזית מובילה אותם ליציבות פנימית המאפשרת להתעמק יותר במצב הרוחני ובאיחוד בין הגוף והנפש.

למוצרי יוגה ופילאטיס לחצו כאן!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Wishlist 0
Continue Shopping
לפתוח צ'אט
1
שלום!
הגעתם לLa pelota :)
איך אפשר לעזור?