• כל המוצרים שלנו ללא יוצא מהכלל, מיובאיים על ידנו או מיוצרים על ידנו כאן בישראל, זאת אומרת שאתם מקבלים את המוצר האיכותי ביותר במחיר הטוב ביותר, מהיבואן לצרכן!
  • La Pelota שמה לעצמה מטרה לתת את השירות הכי טוב שיכול להיות, אנחנו זמינים אליכם ברוב שעות היום ומבטיחים שתמיד תצאו מרוצים! אל תסתכלו על זה כעל שירות לקוחות טוב – אנחנו חברים שלכם!
  • בכל הזמנה מעל 300 ₪ מחכה לכם פינוק קטן מאיתנו!
  • הצוות שלנו עובד קשה מאוד בשביל להבין את הצורך של שחקני הפוצ'יוולי ושל אנשי החופים האחרים, על מנת ליצור עבורכם את המוצר המושלם!

כל הכדורים שלנו הם תוצרת Mikasa japan כדורים המותאמים למשחק הפוצ'יוולי והאיכותיים ביותר שיש! ההבדל בין המחירים הוא רק בגלל הצבע, כל הכדורים הם באותה איכות ויוצאים מאותו המפעל ומיוצרים בפיקוח ועל פי הסטנדרטים המחמירים של Mikasa, עם חותמת FIFA QUALITY

כן, מיקום החנות נמצא בכתובת פרישמן 15 תל אביב. לחצו כאן לעוד פרטים

כמובן, יש לנו שירות של החלפת מידות אם לא נעשה שימוש במוצר ולא הוציאו את הטיקט. החילוף מתבצע במחסנים שלנו בראש העין או בחנות בתל אביב. קיימת גם אפשרות החלפה עם שליח עד הבית בתוספת תשלום סימלי. 

בתום ביצוע ההזמנה תקבלו אישור בצירוף מספר ההזמנה ופרטי המשלוח ישירות לכתובת הדוא"ל. במידה ולא קיבלתם את האישור במייל פנו לשירות הלקוחות בטלפון: 0506595665

כל סוגי כרטיסי האשראי, ביט, פייפל, העברה בנקאית.

בהחלט, בשירות הלקוחות שלנו במספר: 050-6595665 ישמחו לסייע לכם בהזמנה טלפונית!