קצת על LA PELOTA

חנות הפוצ'יוולי הראשונה בישראל!!!

אם את/ה לא מכיר/ה אותנו, כנראה שאתה לא הולך מספיק לים. המותג שלנו כבר צבע כל חוף אפשרי בכדורים הצבעוניים, הציוד האיכותי והביגוד המרגש שלנו, תשאל/י את החבר עם הכדור בחוף עלינו 😉

הקמנו את LA PELOTA בגלל האהבה חסרת הגבולות שלנו למשחק הפוצ'יוולי ולחוף הים. בכל מוצר הושקעה מחשבה אדירה ותכנון ארוך על מנת לספק לכם את המוצרים האיכותיים ביותר במחיר המשתלם ביותר. אחת המטרות העליונות ששמנו לעצמנו היא לפתח את ענף הפוצ'יוולי בישראל ולקדם אותו, אלה לא מילים באוויר או הצהרות בדף ה"אודות", אנחנו מדברים במעשים – דבר ראשון ומעל הכל – לה פלוטה משווקת את מוצריה ואת ענף הפוצ'יוולי בתקציב פרסום של מאות אלפי שקלים בשנה, ובכך חושפת ישראלים לספורט המטורף הזה. כל לקוח חדש שלנו הוא חבר חדש בקהילת הפוצ'יוולי. תקציב השיווק האדיר שלנו בשילוב עם הקמפיינים החכמים והמתוכננים היטב מפיצים את הפוצ'יוולי בישראל ולוקחים אותו למקומות חדשים! מאז שנכנסו לענף והתחלנו לשווק אותו (כולל סרטונים של פוצ'יוולי נטו, ללא שיווק מוצרים) הפוצ'יוולי חווה צמיחה מטורפת. לה פלוטה העירה את הענף!
בנוסף, בשנה האחרונה נתנו חסות למעל 50 טורנירים ברחבי הארץ, טורנירים מקצועיים וחובבנים כאחד! חילקנו פרסים, עזרנו בארגון הטורנירים ובשיווקם. הגענו לכל מקום בארץ עם הציוד שלנו ועבדנו בשיתוף פעולה עם המון מאמני פוצ'יוולי ומועדוני פוצ'יוולי וביחד התקדמנו והתפתחנו!

פתחנו את החנות הראשונה בישראל על טהרת הפוצ'יוולי. אפשר להגיד שLa Pelota  העירה את הענף. משם עברנו דרך ארוכה והתפתחנו לעוד ועוד תחומי ספורט הקשורים לחוף ואפילו מחוצה לו!

רק LA PELOTA – היזהרו מחיקויים!